Notice: Undefined index: cookie_adwords in /home/ecogumac/public_html/index.php on line 16
О компании Экогума - производителе изделий из резиновой крошки
+38 (067) 321-91-51 Kyivstar
+38 (050) 359 80 82 Vodafon
+38 (067) 659 46 02 Viber

Ласкаво просимо у світ травмобезпечних покриттів від компанії ECOGUMA

Компанія «Екогума» успішно розпочала свою роботу у 2009 році, ставши одним з перших та провідних українських виробників на ринку травмобезпечних модульних систем.

Наша місія полягає в тому, щоб, піклуючись про навколишнє середовище, запропонувати суспільству унікальний матеріал, за допомогою якого легко створити зручний та комфортний простір для життя, спорту та відпочинку. Керуючись наведеними нижче принципами, ми забезпечуємо в компанії чудову робочу атмосферу та процвітання:

 

пропонуємо клієнтам лише якісну продукцію, що відповідає європейським нормам безпеки;
робимо свій продукт необхідним та доступним для кожного споживача;
готові до виконання нестандартних завдань, що постійно розвиваємося, не зупиняючись на досягнутому;
цінуємо ділову репутацію і неухильно виконуємо взяті він зобов'язання;
будуємо довгострокові відносини з партнерами та клієнтами, дотримуючись принципів добропорядної взаємовигідної співпраці;
шукаємо способи максимальної реалізації потенціалу своїх співробітників, створюючи умови для особистісного зростання кожного;
надаємо благодійну допомогу та вносимо свій внесок у захист навколишнього середовища.

 

 

 

2016-11-16 Компания «Торговый дом «Нью-лайн»

Килевой П.Л.

Генеральный Директор

Торговый дом «Нью-Лайн» (ТМ «Гойда») благодарит компанию «Экогума» за своевременные поставки резинового покрытия для обустройства ряда детских площадок в городе Днепропетровске.
Также выражаем личную благодарность руководству компании за профессионализм, терпение и умение в кратчайшие сроки выполнять поставленные задачи.

2016-05-29 Группа компаний «Интер Атлетика»

Руденко А.П.

Заместитель Генерального Директора

Группа компаний «Интератлетика» выражает благодарность компании «Екогума» за высокое качество поставленной продукции на детские площадки г.Киева.
Компания «Экогума» является для нас надежным партнером и лучшим производителем травмобезопасного покрытия в Украине.
Поставляемая компанией продукция неизменно высокого качества, зарекомендовавшая себя с лучшей стороны на протяжении всего периода эксплуатации.
Спасибо за сотрудничество и быструю реакцию на заявленные объемы. Мы готовы и в дальнейшем работать в совместных проектах.

2015-10-01 ПрАТ СВФ «Агротон»

Орлова Л.О.

Директор

ПрАТ СВФ «Агротон» у особі директора Л.О.Орлової дякує Вашому підприємству і працівникам за добре ставлення до потреб виробників тваринництва.
Придбані нами у Вас вироби, задовольняють усі сучасні нормативи до задовільного вирощування та утримання великої рогатої худоби, сприяють збереженню здоров’я та довгострокового використання тварин.
Надалі плануємо взаємовигідну співпрацю.

2015-07-09 Державне підприємство «Адміністрація морських портів України»

Прокоф'єв В.В.

Начальник філії

Постачальник Товариство з обмеженою відповідальністю «Бориспільський завод гумовотехнічних виробів» (ЄДРОПУ 35591478) виконало постачання відбійних причальних пристроїв згідно договору з Білгород-Дністровською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України».
Постачальник виконав поставку товару, якість якого відповідає вимогам технічних умов заводу-виробника в повному обсязі с договором закупівлі і в договірний термін.