Notice: Undefined index: cookie_adwords in /home/ecogumac/public_html/index.php on line 16
Сотрудничество с компанией EcoGuma
+38 (067) 321-91-51 Kyivstar
+38 (050) 359 80 82 Vodafon
+38 (067) 659 46 02 Viber

Запрошення до співпраці від виробника Екогума

Компанія «Екогума» є одним із перших та провідних українських виробників на ринку травмобезпечних гумових покриттів, а також засобів безпеки дорожнього руху.
З метою реалізації продукції власного виробництва компанія шукає ділових партнерів та запрошує до співпраці всіх, кому це буде цікаво.

Ми гарантуємо вигідні умови співпраці, високу якість продукції та оптимальні терміни її виготовлення.


2016-11-16 Компания «Торговый дом «Нью-лайн»

Килевой П.Л.

Генеральный Директор

Торговый дом «Нью-Лайн» (ТМ «Гойда») благодарит компанию «Экогума» за своевременные поставки резинового покрытия для обустройства ряда детских площадок в городе Днепропетровске.
Также выражаем личную благодарность руководству компании за профессионализм, терпение и умение в кратчайшие сроки выполнять поставленные задачи.

2016-05-29 Группа компаний «Интер Атлетика»

Руденко А.П.

Заместитель Генерального Директора

Группа компаний «Интератлетика» выражает благодарность компании «Екогума» за высокое качество поставленной продукции на детские площадки г.Киева.
Компания «Экогума» является для нас надежным партнером и лучшим производителем травмобезопасного покрытия в Украине.
Поставляемая компанией продукция неизменно высокого качества, зарекомендовавшая себя с лучшей стороны на протяжении всего периода эксплуатации.
Спасибо за сотрудничество и быструю реакцию на заявленные объемы. Мы готовы и в дальнейшем работать в совместных проектах.

2015-10-01 ПрАТ СВФ «Агротон»

Орлова Л.О.

Директор

ПрАТ СВФ «Агротон» у особі директора Л.О.Орлової дякує Вашому підприємству і працівникам за добре ставлення до потреб виробників тваринництва.
Придбані нами у Вас вироби, задовольняють усі сучасні нормативи до задовільного вирощування та утримання великої рогатої худоби, сприяють збереженню здоров’я та довгострокового використання тварин.
Надалі плануємо взаємовигідну співпрацю.

2015-07-09 Державне підприємство «Адміністрація морських портів України»

Прокоф'єв В.В.

Начальник філії

Постачальник Товариство з обмеженою відповідальністю «Бориспільський завод гумовотехнічних виробів» (ЄДРОПУ 35591478) виконало постачання відбійних причальних пристроїв згідно договору з Білгород-Дністровською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України».
Постачальник виконав поставку товару, якість якого відповідає вимогам технічних умов заводу-виробника в повному обсязі с договором закупівлі і в договірний термін.