Notice: Undefined index: cookie_adwords in /home/ecogumac/public_html/index.php on line 16
Услуги компании Экогума
+38 (067) 321-91-51 Kyivstar
+38 (050) 359 80 82 Vodafon
+38 (067) 659 46 02 Viber

Послуги компанії Екогума

Утилізація зношених автопокришок

Зношені автомобільні шини (покришки, скати) є твердим побутовим відходом IV класу небезпеки. Їх не можна спалювати або закопувати в ґрунт. При горінні в атмосферу та ґрунт виділяються шкідливі забруднювачі, а закопана в землю автопокришка розпадатиметься понад 120 років. При складуванні покинуті шини є загрозою виникнення неконтрольованих пожеж, оскільки температура горіння покришки приблизно дорівнює температурі горіння кам'яного вугілля.

З 2011 року наша компанія надає послуги з механічної утилізації зношених шин та є провідним українським виробником продукції з гумової крихти.

Укладання гумового покриття

Крім того, що наша компанія займає лідируючі позиції з виробництва гумового травмобезпечного покриття для дитячих та спортивних майданчиків, ми також надаємо послуги з укладання та монтажу нашої продукції.

Природно, що нашим покупцям, які потребують послуг укладання покриття, ми пропонуємо наш багаторічний досвід, високу якість робіт і приємну ціну.

Оренда гумового покриття

Іноді для проведення масового спортивного заходу необхідно тимчасово додатково убезпечити приміщення чи територію від травм спортсменів та фізичних ушкоджень.

Постійне покриття гумовими матами чи гумовою плиткою в такому разі не потрібне. Особливо якщо спортивний майданчик орендується тільки на час проведення змагань.

Наша компанія любить спорт та поважає спортсменів. А наші менеджери із задоволенням підберуть та запропонують оптимальний варіант оренди гумового покриття для організації та проведення спортивного заходу.

2016-11-16 Компания «Торговый дом «Нью-лайн»

Килевой П.Л.

Генеральный Директор

Торговый дом «Нью-Лайн» (ТМ «Гойда») благодарит компанию «Экогума» за своевременные поставки резинового покрытия для обустройства ряда детских площадок в городе Днепропетровске.
Также выражаем личную благодарность руководству компании за профессионализм, терпение и умение в кратчайшие сроки выполнять поставленные задачи.

2016-05-29 Группа компаний «Интер Атлетика»

Руденко А.П.

Заместитель Генерального Директора

Группа компаний «Интератлетика» выражает благодарность компании «Екогума» за высокое качество поставленной продукции на детские площадки г.Киева.
Компания «Экогума» является для нас надежным партнером и лучшим производителем травмобезопасного покрытия в Украине.
Поставляемая компанией продукция неизменно высокого качества, зарекомендовавшая себя с лучшей стороны на протяжении всего периода эксплуатации.
Спасибо за сотрудничество и быструю реакцию на заявленные объемы. Мы готовы и в дальнейшем работать в совместных проектах.

2015-10-01 ПрАТ СВФ «Агротон»

Орлова Л.О.

Директор

ПрАТ СВФ «Агротон» у особі директора Л.О.Орлової дякує Вашому підприємству і працівникам за добре ставлення до потреб виробників тваринництва.
Придбані нами у Вас вироби, задовольняють усі сучасні нормативи до задовільного вирощування та утримання великої рогатої худоби, сприяють збереженню здоров’я та довгострокового використання тварин.
Надалі плануємо взаємовигідну співпрацю.

2015-07-09 Державне підприємство «Адміністрація морських портів України»

Прокоф'єв В.В.

Начальник філії

Постачальник Товариство з обмеженою відповідальністю «Бориспільський завод гумовотехнічних виробів» (ЄДРОПУ 35591478) виконало постачання відбійних причальних пристроїв згідно договору з Білгород-Дністровською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України».
Постачальник виконав поставку товару, якість якого відповідає вимогам технічних умов заводу-виробника в повному обсязі с договором закупівлі і в договірний термін.